Надійні партнери – гарантія ефективного розвитку компанії у майбутньому. Ми високо цінуємо співпрацю і докладаємо максимальних зусиль, щоб зробити її більш приємною та взаємовигідною.

Колектив компанії «D-Мікс» робить усе можливе, аби наші партнери не знали, що таке затримка товару чи його неналежна якість. Кожен пакет корму має бути ідеальним, кожна поставка має бути вчасною – ось наш девіз.

career-img

Птахофабрика «Агроль»

ТОВ «Агроль» – велика птахофабрика, що спеціалізується на вирощуванні бройлерів. Усі новітні розробки тестуються та втілюються насамперед тут.

Щорічно у цій компанії виростає близько двох мільйонів голів птиці. І вся птиця споживає корми від «D-Мікс». Завдяки нашим кормам та дбайливому догляду курятина, отримана у ТОВ «Агроль», славиться своїми чудовими смаковими якостями.

Lohmann Animal Health

Компанія Lohmann – провідний виробник вакцин та інших біологічних препаратів для птиці. Розташована у північній Німеччині, компанія Lohmann постачає свої препарати у десятки країн світу, а її продукція вважається еталоном якості.

Ми пишаємося співпрацею з кращими!

Svit-Agro

Торговий дім Svit-Agro – професійна компанія, що спеціалізується на продажі кормів та інших продуктів для тваринництва в Україні. Вже близько десяти років компанія Svit-Agro впевнено тримає лідерську позицію на ринку ветеринарних товарів. І серед її асортименту – продукти від «D-Мікс».

BIOCHEM

BIOCHEM – це відома німецька компанія, що використовує весь свій досвід, професіоналізм та власні новітні розробки для підвищення ефективності наших кормів. Використання ензимів нового покоління, пробіотиків чи спеціальних додатків для ВРХ у кормах «D-Мікс» – таким є вклад компанії BIOCHEM у наші продукти.

Evonik Industries AG та Adisseo

Evonik Industries AG та Adisseo – європейські постачальники амінокислот, які стали нашими надійними партнерами. Амінокислоти є невід’ємною складовою наших кормів, адже вони відіграють важливу роль у рості та продуктивності сільськогосподарських тварин і птиці.