Надійні партнери – гарантія ефективного розвитку компанії у майбутньому. Ми високо цінуємо співпрацю і докладаємо максимальних зусиль, щоб зробити її більш приємною та взаємовигідною.

Колектив компанії «D-Мікс» робить усе можливе, аби наші партнери не знали, що таке затримка товару чи його неналежна якість. Кожен пакет корму має бути ідеальним, кожна поставка має бути вчасною – ось наш девіз.

career-img

Птахофабрика «Агроль»

ТОВ «Агроль» – велика птахофабрика, що спеціалізується на вирощуванні бройлерів. Усі новітні розробки тестуються та втілюються насамперед тут.

Щорічно у цій компанії виростає близько двох мільйонів голів птиці. І вся птиця споживає корми від «D-Мікс». Завдяки нашим кормам та дбайливому догляду курятина, отримана у ТОВ «Агроль», славиться своїми чудовими смаковими якостями.

DSM Nutritional Products

Компанія DSM – відомий у всьому світі постачальник та наш надійний партнер. Якщо говорити про вітаміни, каротиноїди та інгредієнти для кормів, цій компанії немає рівних на планеті!

Щорічний обсяг продажів продукції DSM перевищує три мільярди євро, а самі товари постачаються у більшість країн світу.

Lohmann Animal Health

Компанія Lohmann – провідний виробник вакцин та інших біологічних препаратів для птиці. Розташована у північній Німеччині, компанія Lohmann постачає свої препарати у десятки країн світу, а її продукція вважається еталоном якості.

Ми пишаємося співпрацею з кращими!

Svit-Agro

Торговий дім Svit-Agro – професійна компанія, що спеціалізується на продажі кормів та інших продуктів для тваринництва в Україні. Вже близько десяти років компанія Svit-Agro впевнено тримає лідерську позицію на ринку ветеринарних товарів. І серед її асортименту – продукти від «D-Мікс».

NUTRITION CONSULTING & SERVICE LLC (NCS)

Компанія NCS – надійний та професійний постачальник природніх компонентів і методів удосконалення економічної ефективності та здоров’я тварин і птиці.

Природні та натуральні складові від NCS, які ми використовуємо у власних продуктах, допомагають покращувати перетравність та засвоюваність наших кормів, адсорбують більшість токсинів у кишківнику, діють як лікувальний, профілактичний, антибактеріальний та противірусний засіб, стимулюють імунітет та покращують здоров’я тварини.

BIOCHEM

BIOCHEM – це відома німецька компанія, що використовує весь свій досвід, професіоналізм та власні новітні розробки для підвищення ефективності наших кормів. Використання ензимів нового покоління, пробіотиків чи спеціальних додатків для ВРХ у кормах «D-Мікс» – таким є вклад компанії BIOCHEM у наші продукти.

Evonik Industries AG та Adisseo

Evonik Industries AG та Adisseo – європейські постачальники амінокислот, які стали нашими надійними партнерами. Амінокислоти є невід’ємною складовою наших кормів, адже вони відіграють важливу роль у рості та продуктивності сільськогосподарських тварин і птиці.