Голландська фірма Koudijs Animal Nutrition — дочірня компанія Royal De Heus.

Koudijs Animal Nutrition

Компанія De Heus була заснована у 1911 р. і виросла до масштабів провідного міжнародного виробника та експортера повної лінійки преміксів, концентратів та повнораціонного корму. Завдяки швидкому розвитку поза межами Нідерландів, на зовнішніх ринках, група компаній De Heus включена до 15 найкращих постачальників кормів у світі, маючи 4.500 співробітників та представлена у 60 країнах.

В усіх країнах компанія має власні добре оснащені лабораторії по контролю кормів для всіх видів тварин, власні дослідницькі ферми та веде співпрацю із місцевими науковими установами з метою отримання знань та поширення їх за допомогою власної академії Feed Academy.

70% успіху – це ефективне управління господарством, тому необхідно його покращувати та використовувати добре збалансований корм!

Ми допомагаємо визначити, що необхідно покращити і пропонуємо рішення для наших клієнтів.

 

Співпраця

Компанія Д-мікс розпочала тісну співпрацю з одним із потужних виробників кормів у Європі –Koudijs Animal Nutrition (Нідерланди). Ця співпраця базується не лише на кормовиробництві, а й на навчальних програмах для консультантів – співробітників «D-Мікс», проведенні аналізу якості кормів, фаховій підтримці в обслуговуванні клієнтів. У найближчому майбутньому обидві компанії планують розширювати спільне виробництво, модернізувати лабораторії з аналізу кормів в Україні.

Завдяки співпраці ми вдосконалюємо наші програми годівлі та маркетингову політику на ринку. Метою нашої діяльності є продукт високої якості, який забезпечить кінцевий результат з позитивним фінансовим ефектом виробникам свинини, м’яса курятини, яєць, молока, яловичини.

Ми ведемо спільну діяльність з нашими партнерами, голландською компанією KOUDIJS, в галузі навчання наших фермерів і господарств. Запроваджуємо так звану школу фермерів, на якій будемо висвітлювати багато цікавих і сучасних технологій вирощування, утримання і менеджменту на фермі. Величезний багаж знань, яким володіє KOUDIJS, ми можемо використати і застосувати в Україні. Також ми проводимо навчання для власних спеціалістів в Україні і за кордоном, на базових центрах навчання компанії KOUDIJS.

У 2009 році D- МІКС почали впроваджувати спільний проект з голландськими партнерами — компанією Koudijs Animal Nutrition. Наші партнери здійснюють свою діяльність у світовому масштабі.

Koudijs Animal Nutrition володіє власними дослідними центрами, потужними лабораторіями та сучасними заводами з виробництва преміксів, добавок і готових кормів. Всього компанія налічує 49 заводів з виробництва кормів та кормових добавок в усьому світі. З їх допомогою ми вдосконалюємо наші проекти будівництва, маркетингову політику на ринку, просуваємо наші продукти. Метою нашого партнерства є високоякісна продукція, яка забезпечить нашим клієнтам — фермерським господарствам (виробникам свинини, м’яса курки, яєць, молока, яловичини) позитивний фінансовий ефект. Ця співпраця базується не лише на кормовиробництві, а й на навчальних програмах для консультантів – співробітників «D-Мікс», проведенні аналізу якості кормів, фаховій підтримці в обслуговуванні клієнтів.

Разом до кращих результатів!