Компанія «D-Мікс» – це:

 • високотехнологічний завод, що виробляє широкий спектр кормів для сільськогосподарських тварин найвищої якості;
 • вирощування та розведення домашньої птиці;
 • елеваторний комплекс, надає послуги очистки, сушки та зберігання с/г культур;
 • завод з переробки соняшника, ріпака та соєвих бобів, продуктивністю 150 тонн на добу.

Серед українських компаній, що працюють у сфері продажу кормів, «D-Мікс» – лідери. Проте роботу у напрямку розвитку компанії ми не припиняємо.

Якісними кормами для тварин ми забезпечуємо якісні продукти для українців.

Аргументи на користь продукції «D-Мікс» прості, але переконливі:

 • наші корми виготовлені з досконалої сировини, змішаної у чітко визначених пропорціях;
 • корми можуть бути гранульованими або розсипними;
 • продукція може надаватися вам запакованою у зручні та надійні мішки або насипаною у професійні вакуумні кормовози (допомагають зберегти всі поживні та смакові якості корму);
 • корми від «D-Мікс» чудово пахнуть та приємно виглядають – навіть таким нюансам ми приділяємо увагу. 

about-img

Асортимент та підхід до виробництва

Серед асортименту «D-Мікс» ви знайдете понад 100 видів комбікормової продукції для годівлі птиці, свиней, ВРХ та кролів. Враховуючи потреби кожного виду свійських тварин та кожного тваринницького господарства, спеціалісти «D-Мікс»  постійно вдосконалюють і розширюють асортимент. На сьогодні він складається з кобмікормів, повних та неповних концентратів, преміксів і молокозамінників.

Не зважаючи на значний перелік позицій товару, кожна упаковка корму, кожна його гранула на 100% відповідає найвищим європейським стандартам та вимогам правильного й збалансованого годування свійських тварин. 


Ми відповідаємо за кожну гранулу корму «D-Мікс» і гарантуємо її найвищу якість.

Устаткування та колектив

Компанія «D-Мікс» наслідує європейський підхід до ведення бізнесу. Тому на виробництві ви побачите лише сучасне обладнання, а сам процес максимально автоматизований. Кожен етап роботи чітко запрограмований. Додатково процес контролюється працівниками заводу, більшість з яких пройшла професійне стажування у європейських компаніях.

Автомобілі, якими перевозиться сировина для корму та готовий продукт, пристосовані для такого вантажу. Їхнє технічне оснащення дозволяє здійснювати транспортування, зберігаючи якість та цілість товару.

Ми гарантуємо якість кормів «D-Мікс», починаючи від етапу закупки сировини і закінчуючи відвантаженням готового продукту у дилера чи фермера. І навіть після цього, коли свійські тварини споживають комбікорми «D-Мікс», ми впевнені у корисності та поживності корму.

Глобальна місія «D-Мікс»

Основна місія компанії «D-Мікс» – забезпечити професійні та індивідуальні господарства України професійним кормом для сільськогосподарських тварин. На цій місії ґрунтуються й інші наші цілі:

 • сприяти розвитку та підвищенню прибутковості виробників м’яса, яєць та молока;
 • допомагати розвитку економіки України та появі недорогих і якісних продуктів харчування на прилавках наших магазинів;
 • піклуватися про довкілля.

Ми розуміємо, що населення нашої планети постійно збільшується. Тому вважаємо своїм обов’язком долучитися до налагодження швидкого та ефективного виробництва продуктів харчування для людей. Ми віримо у наші цілі та впевнено крокуємо до їх реалізації пліч-о-пліч з нашими партнерами.

Відзнаки, якими ми пишаємося

Якщо люди працюють заради високої мети, їм не потрібні відзнаки. Докласти зусилля до великої справи для досягнення результату – ось наша нагорода. Проте слова визнання і похвали, безумовно, приємні для кожного працівника. І ці слова не просто гріють душу, вони зобов’язують. Зобов’язують тримати марку та не розчаровувати.

Статті про нашу компанію

AGROEXPERT — Український виробник кормів європейської якості

 

ТВАРИННИЦТВО ТА ВЕТЕНАРІЯ — Український корм «по-європейські»

 

РЕНТАБЕЛЬНОЕ ПРОИЗВОДСТВО — Європейська якість на українському ринку